Рушникосушарки від виробника

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

Електричні рушникосушарки з електронним програматором

Двоканальний мікропроцесорний термоконтроллер Еra ™ призначений для управління електричними обігріва чами, рушникосушарками, бойлерами і тому подібне. При цьому забезпечується високий комфорт, економічність і безпека. Обігрів здійснюється за допомогою двох датчиків температури:

  • перший контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрату електроенергії, а також задавати в кожній кімнаті індивідуальну температуру;
  • другий термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує йогобезпеку (виключає перегрівання при підвищеній напрузі електромережі, накриванні або перекиданні приладу, дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнатах і тому подібне). Крім того, контроллер (ЕРА 4) попереджатиме Вас про відсутність заземлення в електромережі.

Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні (для ЕРА 4lt можна за годинною програмою з добовим або тижневим циклом), контроллер залежно від тепловтрат приміщення автоматично підлаштовує температуру нагріваючого елементу. Передбачена функція автоматичного вибору потужності (100 чи 50 на електромережу) залежно відтепловтрат. Включення і виключення нагрівача здійснюється електронним способом безшумно. Обігрівач працює рівно стільки, скільки вимагається для підтримки заданої температури в приміщенні, не витрачає жодного зайвого кіловата електроенергії і тому не потребує відключення навіть на літній період.

  • Діапазон установки температури повітря в приміщенні"Комфорт": +5...+35°С, крок 0,5°С.
  • Діапазон установки значення, що визначає температуру "Економ": -9,5° (нижче температури Комфорт)...0°(дорівнює Комфорту)...+9,5°(вище за Комфорт)
  • Діапазон установки граничної температури поверхні обігрівача: 40...95°С.

Основні переваги era+ перед зовнішнімитерморегуляторами (розетковий, настінний і ін.):

  • Повноцінний обігрів при ~180В...250В в електромережі (обігрівачі можна робити із запасом по потужності, що буде запобігати недогріванню при заниженій напрузі електромережі, а термоконтроль запобігатиме перегріванню при завищеній напрузі).
  • Застосування електронного силового ключа замість контактного реле дозволяє безшумно, без іскор і перешкод включати і вимикати нагрівальний елемент (без гістерезису!), Що додатково заощаджує електроенергію.
  • Відсутність змінних елементів живлення годин програматора.

BACK TO TOP