Рушникосушарки від виробника

-

9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

Дизайнерські радіатори

Електричні дизайн-радіатори  - це не просто обігрівальний прилад, а ще й важливий елемент інтер'єру. Громіздкі чавунні радіатори, вироблені і змонтовані ще в минулому столітті, виглядають малопривабливими. Більш сучасні моделі шаблонного дизайну теж не прикрашають оточення, найчастіше їх закривають декоративними екранами. Зовсім інша справа - електричний дизайн - радіатор, яскрава стильна деталь інтер'эру.

Що ми пропонуємо

Під брендом PALADII випускаються електричні радіатори сучасного дизайну, які можна використовувати в якості рушникосушарок і обігрівачів. Їх секції представляють собою профільовані труби квадратного перетину 30х30. У деяких моделях між секціями встановлено велике дзеркало, яке розширює функціональність приладу. Доступно декілька рішень різного розміру, дизайну:

  • Marciale, 1200х700 мм, 6 секцій і 1600х1000 мм, 10 секцій, помаранчевий колір, дзеркало встановлено збоку;
  • Presto, 1600х800, 6 секцій, сталевий колір (полірована нержавійка ), дзеркало розташоване у центрі;
  • Vivo, 1400х210, 4 секції, без дзеркала, доступні різні варіанти покриття, нержавіюча сталь полірована або пофарбована в чорний колір.

Всі моделі дизайнерських електронагрівальних приладів мають потужність 180 Вт, оснащені електронним терморегулятором з двома термодатчиками. Провід для підключення до мережі розташований праворуч.

Як вибрати електричний дизайн - радіатор

Різні виробники виготовляють дизайнерські електричні радіатори з різних матеріалів. Моделі в ретро-стилі з чорненого чавуну з рельєфним орнаментом, художнім розписом, фарбуванням під золото або бронзу доречні в інтер'єрах під старовину. В сучасний інтер'єр краще впишуться сталеві, алюмінієві або біметалічні моделі електричних радіаторів. Перші добре витримують високий тиск, другі відрізняються високою тепловіддачею, але чутливі до гідроударів і вимогливі до якості води. Біметалічні поєднують гідності сталевих і алюмінієвих. Електричні радіатори можуть виготовлятися з різних матеріалів. Панель може бути виготовлена ​​не тільки з металу, а й зі скла, кераміки, дерева, каменю, так що можна підібрати модель, яка буде гармоніювати з традиційним, етнічним чи сучасним інтер'єром.

Електричний радіатор простіше в підключенні, монтажі, працює незалежно від наявності гарячої води в системі, до якої підключений, можна не побоюватися протікання. Слід звернути увагу на потужність і тепловіддачу. Для водяних пристроїв вона прямо пропорційна кількості секцій, для електричних залежить від потужності нагрівального елементу. Якщо електричний радіатор планується використовувати в якості основного джерела обігріву, потужність повинна бути прямо пропорційна розмірам приміщення, для радіатора досить невеликої потужності.

Спосіб установки повинен відповідати цілям застосування радіатора. Дизайнерські рушникосушки зазвичай монтуються на стіну. Існують підлогові електричні радіатори, настінні панно, радіатори у вигляді вішалки, полиці і інші рішення. Розміри і форма (лінійний, кутовий, радісний) повинні відповідати місцю установки. Для установки навісних електричних радіаторів необхідно свердлити стіну, монтувати кріплення, кронштейни. Напольні обладнані ніжками, не вимагають трудомісткого монтажу, електричні радітори можуть переноситися з місця на місце. Також варто звернути увагу на розташування вимикача електрорадіаторів.

Вибрати виріб з чіткою геометрією або складної неправильної форми, прямі лінії і кути або плавні вигини, округлі обриси, спокійний або яскравий колір, мінімалістичний або розкішний, лаконічний або химерний дизайн-радіатор, залежить від ваших вподобань і стилю, в якому витриманий інтер'єр в цілому.

Переваги дизайнерського електричного радітатора

Дизайнерські електричні радіатори PALADII відрізняються лаконічним дизайном, який буде доречний в сучасних інтер'єрах. Вироби мають ряд переваг:

  • незалежність від опалення, ГВП;
  • простота монтажу;
  • вбудований двоканальний термоконтролер обумовлює економічність і безпеку експлуатації;
  • можна запрограмувати погодинні налаштування на добу, тиждень;
  • моделі з дзеркалом виконують подвійну функцію;
  • полірована або з порошковим фарбуванням нержавіюча сталь стійка до високої вологості, довгий час зберігає привабливий зовнішній вигляд, невибаглива до догляду;
  • ціни на продукцію вітчизняного виробництва значно доступніші, ніж на імпортні аналоги.

Купити електричний радіатор можна онлайн, замовити доставку або вдатися до самовивозу. Доступні різні форми оплати, доставка по Києву здійснюється власним транспортом компанії і провідними ТК України.

BACK TO TOP