Рушникосушарки від виробника

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

Послуги

ПОСЛУГИ З МЕТАЛООБРОБКИ: ШВИДКО, ЯКІСНО, ПРОФЕСІЙНО!

Ми запрошуємо до співпраці компанії, юридичні та фізичні особи, яким необхідно виконання робіт з металообробки на постійній основі в промислових обсягах.

Ми працюємо для тих, кому важливі не лише швидкість виконання роботи, але і якість, індивідуальний комплексний підхід до кожного етапу виконання робіт і до

кожного клієнта!

ТОКАРНІ РОБОТИ

Пропонуємо послуги токарної обробки. Можлива обробка всіх видів металів і сплавів, чорнова і чистова обробка.

ФРЕЗЕРНІ РОБОТИ

Пропонуємо послуги фрезерної обробки, яка ведеться на верстатах з використанням сучасного вимірювального і ріжучого обладнання.

СВЕРДЛИЛЬНІ РОБОТИ

Робимо свердлильні роботи по обробці металів, металевих виробів, які дають якісний, надійний результат.

ШЛІФОВКА КРУГЛОЇ ТРУБИ НА СТАНКАХ  НІМЕЦЬКОЇ  ФІРМИ LOSER

Здійснюється з використанням стрічкового безцентрового шліфування на сучасному обладнанні. Площини і пов'язані плоскі поверхні обробляються "нескінченними" (зімкнутими в кільце) стрічками, з екологічно чистих матеріалів.

ЕЛЕКТРОПОЛІРОВКА ВИРОБІВ  З Н/Ж НА СУЧАСНОМУ ОБЛАДНАННІ

Електрополіровка має цілий перелік переваг перед механічною поліровкою щодо простоти, універсальності і швидкості. Наприклад, нержавіючу сталь механічними методами важко полірувати, так як це тривала і дорога операція. Електрополіровка нержавійки ж відбувається на протязі декількох хвилин, вона дозволяє отримати поверхню з кращими відбивними здібностями.

АРГОННО-ДУГОВЕ ЗВАРЮВАННЯ МЕТАЛІВ

Виконуються на обладнанні австрійської компанії «Fronius» методом tig. Зварювальну дугу отримують від джерела, що дає електричну іскру. Ця іскра є провідним середовищем для протікання зварювального струму в середовищі захисного газу і дозволяє дузі запалитися в той час, як електрод відділений від деталей відстанню 1,5 -3 мм. Це забезпечує високу якість зварювального газу.

МИ ВИГОТОВЛЯЄМО МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ!

З НАМИ ВИ ВТІЛЮЄТЕ СВОЇ ІДЕЇ ТА ПОТРЕБИ ЗА ДОПОМОГОЮ СУЧАСНОГО ОБЛАДНАННЯ!

З приводу замовлення послуг

звертайтесь за телефоном:

+380503242799

BACK TO TOP