Рушникосушарки від виробника

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

Про компанію

Компанія ТОВ «Аквакомфорт» працює на українському ринку більше 18 років. Виробничі сили підприємства розташовуються в м. Бровари, Київської області.

Історія компанії розпочинається з 2000 року, коли на орендованій площі в 70 кв.м. колектив з 4 чоловік почав виробляти змійовики за допомогою одного верстату і болгарок. Даний вид продукції почав користуватися попитом, тому поступово збільшувався штат співробітників і встановлювалося нове обладнання. У 2003 році була відкрита ділянка зварювальних конструкцій, на якому почали виробляти дизайнерські радіатори. Відпрацьовувалися технології, співробітники набували досвіду, підвищували рівень кваліфікації. Оновлювалася виробничо-технічна база. Незабаром попит почав перевищувати пропозицію, збільшився обсяг виробництва.

Зараз підприємство оснащене сучасним металообробним обладнанням європейських і вітчизняних виробників. На площах понад 900 кв. м працює близько 30 висококваліфікованих фахівців, які знають, вміють і люблять свою роботу. Успішно розробляються і виготовляються на власній технологічній базі рушникосушарки двох видів: водяні і електричні. Розроблено понад 9 колекцій, в яких представлено понад 30 моделей різних розмірів загальною кількістю до 250 одиниць.

Наші вироби відрізняються сучасним дизайном і функціональністю, відмінною якістю і економічністю. Рушникосушарки виготовляються з якісної сертифікованої нержавіючої сталі світових виробників марки AISI 304 з використанням передових технологій зварювання.

Електричні рушникосушарки виготовляються як з регулятором температури, так і без нього.

У 2009 році була зареєстрована торгова марка Paladii®. Всі вироби, які випускаються під торговою маркою Paladii®, мають гарантію 10 років (для автономних систем), 3 роки (для систем гарячого водопостачання і централізованого опалення), 5 років (для електричних рушникосушарок) з моменту реалізації у роздрібній сітці.

Продукція торгової марки Paladii® добре відома і користується попитом на території України. На даний момент ми з упевненістю можемо заявити, що входимо в трійку лідерів-виробників рушникосушарок з нержавіючої сталі, а наша продукція представлена у всіх регіонах країни. В асортименті представлені різні види виробів - від простих рушникосушарок до складних дизайнерських рішень, які відмінно гармонують з сучасними інтер'єрами.

Деталі виробництва рушникосушарок та його етапи Ви можете переглянути у розділі ВИРОБНИЦТВО

Ми запрошуємо до співпраці дилерів, торгові мережі, юридичні особи і приватних підприємців, інтернет магазини, будівельні спеціалізовані магазини, організації та інші.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРАМ!

BACK TO TOP