Рушникосушарки від виробника

ПН-ПТ

з 9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

Водяні рушникосушарки PALADII

5970 грн
3823 грн
6487 грн
3151 грн
8001 грн
3151 грн
6130 грн
6648 грн
8160 грн
5063 грн
6158 грн
7056 грн
4895 грн
5724 грн
5073 грн

Водяні рушникосушарки складаються з порожнистих труб, усередині яких циркулює гаряча вода. Такий пристрій підключається до системи водяного опалення або гарячого водопостачання, його робота залежить від функціонування цих систем.


Що ми пропонуємо

Під брендом PALADII випускаються водяні сушарки для рушників різного дизайну і цінових категорій. Виробник пропонує 4 колекції.

Колекція Діапазон цін, грн. Моделі Форма
Econom 1050 - 3665 Класік, Стандарт, Мікс, Смайл драбинка
Standart 1495 - 4456 Етюд, Омега, Тріумф, Фурор, Ідеал, Галант, Ідеал з полицею драбинка, каскадна драбинка, каскадна драбинка з полицею
Premium 2761 - 10404 Марафон, Талія з полицею, Антей, Арфа, Тріо, Арфа з полицею, Естет, Грація, Грація з полицею, Атлант, Естет з полицею драбинка, драбинка з полицею, каскадна драбинка, каскадна драбинка з полицею, дизайн-радіатор
Quattro 6212 - 18420
PRIMO, GRAZIOSO, DOLCE, FORTE, ETERNO, ALLEGRO, TENERO дизайн-радіатор

Всі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, легуючі додатки зумовлюють стійкість до корозії, а технологія зварювання в захисному середовищі інертного газу - висока якість, міцність зварного шва.

Як вибрати водяну рушникосушарку

При виборі водяної рушникосушарки потрібно звертати увагу на її робочий тиск і зіставляти з тиском води в системі. У приватних будинках він становить 2-3 Атм., В багатоквартирних 2, -5-7,5 Атм. Пристрої потрібно купувати з запасом міцності, оскільки при гідравлічному ударі тиск значно підвищується, може досягати 10 Атм. Продукція PALADII має робочий тиск 15 атм. і проходить випробування тиском до 30 Атм., так що пристрої можна без побоювання використовувати як в приватних, так і в багатоквартирних будинках, підключати до систем автономного та централізованого опалення, ГВП.

Чим більша площа розгортки труб, тим вища тепловіддача пристрою. Площа розгортки прямо пропорційна діаметру (перетину) і протяжності труб, а також їх кількості, розташуванню. Найбільш ефективними є класичні драбинки, змійки. Крім того, такі конструкції добре переносять гідроудар.

Розміри потрібно вибирати, виходячи з розмірів ванної кімнати, стіни, де буде монтуватися прилад. Ще одна важлива характеристика - кількість секцій, чим їх більше, тим більше речей можна повісити просушуватись, при цьому відстань між перекладинами має бути достатньою. Найбільш функціональні, практичні моделі з полицею. Дизайн-радіатори можуть бути менш місткими і ефективними з точки зору тепловіддачі, а коштують значно дорожче стандартних, але ефектно виглядають, дозволяють створювати оригінальні, ексклюзивні інтер'єри.

Вироби з нержавійки дорожче моделей з чорного металу, але відрізняються тривалим терміном служби, надійністю в поєднанні з привабливим зовнішнім виглядом, якщо дозволяють кошти, варто купити саме таку модель.

Водяні сушарки зазвичай монтуються на стіну і займають мінімум корисної площі. Розрізняються вони способом підключення:

 • нижнє, підходить для систем з достатнім напором гарячої води, вимагає використання крана Маєвського;
 • бічне, зазвичай реалізується в високих вузьких пристроях, такі моделі менш вимогливі до натиску, максимально прості в підключенні;
 • діагональне, менш поширене, використовується в великих конструкціях і вимагає додаткової прокладки труб.

Також потрібно враховувати діаметр стояка і приєднувальний розмір пристрою. Що стосується розбіжності розмірів потрібно використовувати фітінг-перехідник. Ще одна важлива характеристика - міжосьова відстань (відстань між центрами виходів підключень).


Рушникосушки водяні, їх відмінності і різновиди

Водяні рушникосушки PALADII розрізняються:

 • тепловіддачею, від 119 до 860 Вт;
 • розмірами, висота варіюється в діапазоні 50-143 см, ширина - 40-120 см. Є моделі квадратні, витягнуті по горизонталі або вертикалі;
 • глибиною, тобто відстанню від стіни, варіюється від 65 до 310 мм;
 • кількістю секцій (3-18);
 • способом підключення - бокове і нижнє;
 • дизайном - різні типи драбинок і дизайнерські моделі оригінальної форми з труб круглого, квадратного, прямокутного перетину;
 • міжосьовим відстанню - 160-1400 мм;
 • діаметром підключення - 1 дюйм, ½ дюйма.

Переваги водяних рушникосушок

ТОВ «Аквакомфорт» пропонує замовити рушникосушку водяну власного виробництва в Україні:

 • всі вироби виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі із застосуванням сучасного обладнання та прогресивних технологій, відповідають прийнятим в Україні стандартам підключення, економічні;
 • ціни без переплат посередникам, регулярно проводяться акції, розпродажі;
 • гарантія 3/10 років при використанні в системах централізованого / автономного опалення, ГВП;
 • великий вибір розмірів, дизайнерських рішень для ванних різної площі, стилю;
 • різні способи доставки по Києву, можливість самовивозу.

Купити рушникосушку водяну в Києві та інших містах України можна в нашому інтернет-магазині Aquacomfort з зручною системою фільтрів, закладок.

BACK TO TOP