Рушникосушарки від виробника

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

Електричні рушникосушарки PALADII

Смайл Електро 900х500/7R

Ціна: 3238 грн

Класік Електро 500х500/5L

Ціна: 3290 грн

Класік Електро 500х500/5R

Ціна: 3290 грн

Тріумф Електро 600х500/5PL

Ціна: 3549 грн

Класік Електро 600х500/5L

Ціна: 3590 грн

Класік Електро 600х500/5R

Ціна: 3590 грн

Мікс Електро 600х500/6R

Ціна: 3790 грн

Тріумф Електро 600х500/5PR

Ціна: 3990 грн

Тріумф Електро 650х500/6PL

Ціна: 4190 грн

Тріумф Електро 650х500/6PR

Ціна: 4190 грн

Класік Електро 800х400/7L

Ціна: 4290 грн

Класік Електро 800х400/7R

Ціна: 4290 грн

Класік Електро 800х500/6L

Ціна: 4290 грн

Класік Електро 800х500/7L

Ціна: 4490 грн

Рушникосушка електрична – популярна сучасна альтернатива традиційним рушникосушаркам, які встановлені в багатьох квартирах Києва або інших міст України та підключаються до системи опалення або гарячого водопостачання. При вселенні до новобудови, проведенні ремонту все більше людей приймає рішення купити електро рушникосушарку. Ці вироби сьогодні випускають багато виробників, в Києві та Україні популярна продукція вітчизняного бренду Paladii.

Що таке електрична рушникосушка

Електро рушникосушка – це нагрівальний прилад, який зазвичай встановлюється у ванну та виконує кілька завдань:

 • просушування вологих після гігієнічних процедур рушників;
 • сушка дрібних текстильних виробів, переважно натільної білизни, в моделях з полицею – також взуття та головних уборів;
 • обігрів повітря;
 • підтримка у ванній комфортного мікроклімату, усунення надмірної вологості, запобігання утворенню конденсату, грибка;
 • стильний дизайнерський електричний прилад з нержавіючої сталі може крім виконання утилітарних функцій служити прикрасою інтер'єру.

Рушникосушарки електро типу складаються з прямих або вигнутих труб, зазвичай круглого перетину. Усередині кожної труби знаходиться ТЕН (трубчастий електронагрівач) або нагріваючий кабель. Обидва типи нагрівальних елементів отримують від мережі електроенергію та перетворюють її на теплову. Надійна ізоляція виключає передачу струму від струмопровідної жили кабелю або спіралі ТЕНа на корпус приладу. Тому електро моделі абсолютно безпечні в експлуатації.

Крім самого корпусу з нержавіючої сталі або іншого металу, всередині якого встановлені нагрівальні елементи, до складу цього електричного обладнання можуть входити:

шнур живлення зі штепсельною вилкою для включення в розетку або вимикач, регулятор на корпусі;

кронштейни для кріплення на стіну або стійкі ніжки-опори для установки на підлогу;

додаткові елементи, які роблять електричну рушникосушку більш економічною або зручною в експлуатації. Виробники пропонують рушникосушки електричні з таймером, з терморегулятором, програматором. Такі рішення досить популярні в Україні незважаючи на більш високу ціну.

Переваги електричних моделей

Рушникосушки електричні мають ряд переваг, завдяки яким багато жителів Києва та України віддають перевагу електро виробам:

 • автономність;
 • можливість цілорічної експлуатації;
 • довговічність;
 • простота установки та підключення, а також демонтажу;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • можливість вибору моделей за такими характеристиками як розміри, потужність і енергоспоживання, спосіб установки, спосіб підключення до джерела живлення, наявність додаткових опцій.

Головна перевага – електро рушникосушарка не залежить від опалювального сезону та графіка подачі гарячої води, яку в Києві часто відключають надовго. А перебої з подачею електроенергії, яка необхідна для роботи цих нагрівальних приладів, як правило, нетривалі. Електрична рушникосушка-автономний пристрій, користувач може включати його для обігріву ванної або сушки речей, і відключати, коли в ньому немає потреби. Тільки електро моделі оснащуються термостатом, а у рушникосушки електричної з терморегулятором є додаткові плюси. Це економічний прилад, що дозволяє підтримувати температурний режим з високою точністю та не витрачати зайву електроенергію.

В цілому, як свідчать відгуки, ці нагрівальні прилади відрізняються досить низьким енергоспоживанням, що важливо з урахуванням тарифів на електроенергію в Україні. Виробники дають на електро рушникосушки більш тривалу гарантію, ніж на водяні, оскільки вони не бояться гідроударів, не чутливі до домішок у воді. Якщо в квартирі встановлений електричний прилад, можна не боятися корозії та протікання. Також виключені ситуації, коли обладнання практично не нагрівається через повітряні пробки.

Ще одна причина купити рушникосушку електричну – власнику не доведеться піклуватися про її підключення до системи опалення або ГВП, яке без фахівця-сантехніка не виконати. Якщо у ванній вже встановлена спеціальна вологозахищена розетка, підключення обладнання не представляє складності. Монтаж прихованим методом більш трудомісткий, але якщо установку нової електро рушникосушарки приурочили до проведення ремонту, прокладка прихованої проводки особливого клопоту не доставить.

Доступні різноманітні розміри для установки у ванну будь-якої площі та планування, можна купити широку, витягнуту по горизонталі, або вузьку та високу електричну рушникосушку. В інтернет-магазині можна купити як традиційні настінні, так і підлогові моделі, які відрізняються мобільністю та максимальною простотою установки. Нержавійка, з якої найчастіше виготовляються рушникосушки електричні, привабливо виглядає, ідеально відполірована, невибаглива до догляду, не вимагає фарбування.

Види електричних рушникосушарок

Рушникосушки електричні класифікуються за рядом критеріїв:

 • за типом нагрівального елементу « мокрі» (рідинні) та сухі (кабельні, сухозаряджені);
 • за формою – драбинка, змійка, стійка. (Рідше зустрічаються керамічні та склокерамічні панелі з полицею);
 • за способом установки – настінні та підлогові;
 • за способом приєднання до електричної мережі – з відкритою та прихованою проводкою;
 • по розташуванню вимикача, шнура живлення – ліві та праві;
 • за додатковими можливостями – з терморегулятором і без;
 • за матеріалом виготовлення – зі звичайної або нержавіючої сталі, кольорових металів і сплавів.

Також електричні моделі розрізняються габаритами, співвідношенням довжини бічних опор і поперечних перекладин (вузька вертикальна або широка), кількістю секцій, потужністю, дизайном, кольором.

Як вибрати рушникосушку електричну

Вибираючи в інтернет-магазині електричну рушникосушку в ванну, потрібно звертати увагу на всі перераховані вище характеристики. В електричних приладах сухого типу використовується нагрівальний кабель або сухозаряджений ТЕН, мокрого – ТЕН, в якому простір між оболонкою та нагрівальної спіраллю заповнений рідиною. Перші коштують недорого, відрізняються низьким енергоспоживанням і швидкістю нагріву, довговічні. Другі дорожче за ціною, розігріваються до більш високих температур, ефективно працюють на обігрів. Але електричні рушникосушарки мокрого типу менш довговічні, є ризик протікання та корозії корпусу, вкрай важливий строго вертикальний монтаж для рівномірного розподілу рідини в ТЕНі.

Найбільш популярна форма електричних рушникосушарок – драбинка. Вона відрізняється великою площею поверхні, яка нагрівається, отже, забезпечує хорошу тепловіддачу. За відгуками, ця форма зручна для сушіння білизни, оскільки поперечини рівні й обмежені з боків, речі не зісковзують, як з зігнутої труби-змійовика. Драбинка може бути звичайною та каскадною, в останній поперечини розташовуються на різній відстані від стіни. Це зручно для сушіння великої кількості виробів, між ними утворюються просвіти. Але каскадна модель відрізняється більшою глибиною та в малогабаритному тісному приміщенні не завжди доречна.

Звичайні та каскадні драбинки можуть оснащуватися горизонтальною поличкою з декількох труб. Ціна моделей з полицею вище, вони зручні для сушіння речей, які не можна повісити на поперечини – головних уборів, взуття. Електричні сушарки також виконують у вигляді стійки (вертикальний стовпчик-вішалка з ріжками). Електричні стійки відрізняються середньою вартістю, в основному використовуються як допоміжне обладнання для просушування вологих рушників, як обігрівач малоефективні. До переваг підлогових моделей відносяться простота установки (не вимагають кріплення) та мобільність, до недоліків – необхідність вивільнити місце на підлозі.

Електрична рушникосушка прихованого монтажу акуратніше виглядає та більш безпечна в експлуатації, електричний кабель захищений від пошкоджень. Але приховане підключення вимагає прокладки проводки всередині стіни, таку модель краще купити, якщо ведеться ремонт. Купити електричну рушникосушку лівосторонню або правосторонню, залежить від розташування розетки, зручності доступу до вимикача з лівого або правого боку.

Високу та вузьку чи широку електричну рушникосушку купити, залежить від вільного місця на стіні. Потрібно враховувати не тільки площу та планування ванної, але й склад сім'ї, якщо вона численна, краще підійде висока електрична рушникосушка з великою кількістю перекладин. Розміри електричної сушки-обігрівача прямо пропорційні її потужності. Більш потужний прилад дозволяє обігріти приміщення більшої площі, але витрати електроенергії при цьому зростають.

Електрична рушникосушка зі звичайної сталі, покритої емаллю, дешева, але недовговічна, емаль з часом може відшаровуватися, метал в умовах високої вологості піддається корозії. Деякі виробники пропонують рушникосушки електричні з латуні, сплавів міді, алюмінію. Вони довговічні, привабливо виглядають, не бояться корозії, основний недолік – висока ціна. Нержавійка – оптимальний за співвідношенням ціни та якості варіант, найбільш популярний в Україні. Рушникосушки електричні з нержавіючої сталі коштують відносно недорого в порівнянні з виробами з кольорових металів. Вони стійкі до корозії, відмінно вписуються в сучасні інтер'єри та тривалий час зберігають привабливий вигляд.

Багато бажаючих купити рушникосушку електричну в Києві вибирають між моделлю з терморегулятором і без. На особливостях і перевагах рушникосушки електричної з терморегулятором варто зупинитися докладніше.

Колекція електро рушникосушок Вартість, грн. Моделі рушникосушок електричних Форма рушникосушки електричної
Електрична Econom Ціна від 2334 Класик Електро, Смайл Електро драбинка
Електрична Standart Ціна від 3666 Тріумф Електро, Омега Електро, Ідеал Електро каскадна драбинка, каскадна драбинка з полицею
Електрична Premium Ціна від 5594 Талія з полицею Електро, Антей Електро, Естет Електро, Грація Електро, Естет з полицею Електро, Грація з полицею Електро драбинка, драбинка з полицею, каскадна драбинка, каскадна драбинка з полицею
Електричні Напольні Ціна від 3897 Гера Електро драбинка
Електричні Стійки Ціна від 3605 Моно Електро, Сет Електро стійка

Переваги моделей з терморегулятором

Рушникосушка електрична з терморегулятором оснащена вбудованим пристроєм, який замикає або розмикає електричний ланцюг при досягненні порогових значень температури (термостатом). В якості пристрою управління може використовуватися недорогий дисковий, поворотний регулятор або дисплей з кнопками. Незалежно від інтерфейсу керуючого пристрою він дозволяє користувачеві задати бажані температурні параметри, а термостат регулює ступінь нагріву. Переваги електричних моделей з регулятором температури:

 • захист від перегріву, більш тривалий термін служби нагрівального елементу;
 • економічне споживання електроенергії, при досягненні заданого температурного режиму прилад тимчасово відключається;
 • можливість підтримки оптимального мікроклімату.

Купити рушникосушарку електричну

Якщо ви хочете купити рушникосушку електричну в Україні, рекомендуємо звернути увагу на продукцію вітчизняного виробника Paladii. Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір електричних нагрівальних приладів з терморегулятором і без, різної форми, розміру, потужності:

 • шириною від 40 до 70 см, висотою від 50 до 120 см, глибиною від 5,5 до 31 см;
 • з різною кількістю секцій, від 5 до 15, з полицею таі без, звичайним і каскадним розташуванням перекладин;
 • потужністю від 50-60 до 180 Вт.

Електричні рушникосушки Paladii відрізняються дизайном, електротехнічними характеристиками, але всі вони виготовлені з нержавіючої сталі з високим вмістом хрому та нікелю. Електрополіровка сталі дозволяє домогтися ідеальної гладкості та блиску поверхні. Електричні сушарки оснащені сухозарядженими нагрівальними елементами зі значним робочим ресурсом. Paladii дає 5 років гарантії на рушникосушки електро типу, а відгуки покупців підтверджують їх тривалу бездоганну службу. Електричні прилади після складання проходять багатоступеневу перевірку на безпеку експлуатації.

Зручна система фільтрів на сайті інтернет-магазину допоможе підібрати електричну рушникосушку в ванну з потрібною ціною та характеристиками, а фото дозволяють оцінити дизайн. Можна замовити доставку електричної рушникосушки по Києву та Україні або забрати зі складу в Києві самостійно.

BACK TO TOP