Рушникосушарки від виробника

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

Електричні рушникосушарки PALADII

Важливий конструктивний елемент електричної рушникосушки - трубчастий електронагрівач (ТЕН), який підключають до джерела живлення. До переваг цих пристроїв відноситься незалежність від систем ГВП та опалення, можливість включення при потребі, відсутність протікання, простота підключення, перенесення з місця на місце.

Що ми пропонуємо

Під брендом PALADII випускається широкий асортимент електричних приладів для просушування рушників, обігріву повітря у ванній кімнаті. Рушникосушки електричні відрізняються дизайном, формою, способом монтажу, вартістю.

Колекція Діапазон цін, грн. Моделі Форма
Econom 1716 - 3791 Класик, Мікс, Смайл драбинка
Standart 2161 - 3895 Тріумф, Омега, Ідеал драбинка, каскадна драбинка з полицею
Premium 3895 - 79514 Талія з полицею, Антей, Естет, Грація, Естет з полицею, Грація з полицею драбинка, драбинка з полицею, каскадна драбинка, каскадна драбинка з полицею
Quattro 9755 - 20256 DOLCE, FORTE, ETERNO, ALLEGRO, TENERO драбинка, дизайн-радіатор
Напольні 2778 - 4008 Гера драбинка
Стійки 3517 - 3695 Моно, Сет стійка

Як вибрати електричну рушникосушку

При замовленні рушникосушки електричної потрібно звертати увагу на ряд параметрів:

 • тип, принцип роботи
 • потужність, економічність, наявність терморегулятора;
 • розміри і форму;
 • спосіб установки;
 • матеріал.

Електричні рушникосушки поділяються на «мокрі», з Теном, зануреним в рідкий теплоносій, і з сухим ТЕНом або гріє кабелем. Перші більш енергоємні, але довше тримають тепло після відключення, особливо масляні. В якості теплоносія може використовуватися:

 • антифриз, який відрізняється високою теплопровідністю, швидко нагрівається;
 • вода, яка може нагріватися до 85 °, але швидко остигає;
 • масло, яке зберігає тепло найдовше, але нагрівається всього до 70 °.

«Сухі» моделі споживають менше енергії і довше служать, а контакт з рідиною призводить до прискореного зносу Тена.

Для обігріву ванної великої площі, сушки значної кількості речей краще більш потужна модель, але потрібно враховувати, що і енергоспоживання буде вище. Якщо електрична рушникосушка буде використовуватися в якості обігрівача, рекомендується підбирати потужність з розрахунку 20-40 (в залежності від теплоізоляції приміщення) Вт на м3 простору ванною, тільки для рушникосушок електричних досить меншої потужності. Електричні рушникосушки з терморегулятором економічніші, оскільки нагрів відключається при досягненні заданої температури. Ціна на всі моделі оптимальна та доступна, тож замовляйте!

Звичайна рушникосушка електрична драбинка займає небагато місця, але досить містка, завдяки строго горизонтальному розташуванню перекладин і наявності стійок-обмежувачів з боків речі не зісковзують. Каскадні драбинки і моделі з полицею відрізняються більшою глибиною, підходять для просторих приміщень, забезпечують циркуляцію повітря між розвішеними речами, на полиці можна просушувати взуття, головні убори. Для стійки знайдеться місце навіть в найтіснішій ванній, але на неї не можна повісити рушники в розправленому стані. Дизайн-радіатори стильні, ефектно виглядають, прикрашають інтер'єр, але при виборі варто оцінити практичність такої моделі.

Напольні моделі простіше в установці і їх можна в будь-який момент перенести, настінні кріпляться до стіни, монтаж стаціонарний. Проводка може прокладатися відкритим способом, поверх стіни або ховатися під обробкою. Другий спосіб естетичніше і безпечніше, але вимагає трудовитрат. Також потрібно звертати увагу на розташування проводу у електричній рушникосушці зі штепсельної виделкою і співвідносити його з розташуванням розетки.

Дешевше сушка для рушників електрична з чорного металу, дорожче - з кольорових (міді, латуні, алюмінію). Рушникосушка електрична з нержавіючої сталі відноситься до середньої цінової категорії, це найбільш універсальне рішення, стильне, сучасне, практичне.  Купити таку електричну рушникосушку можна як в Києві, так і по всій Україні.

Відмінності і різновиди електричних рушникосушок

Сушка для рушників електрична може бути:

 • «Суха» і «мокра»;
 • з терморегулятором, механічним або електронним, і без нього;
 • настінна і підлогова;
 • типова і дизайнерська.

Розрізняються вони також розмірами, формою, кількістю секцій (біля стійок замість секцій-поперечок вішалки-ріжки), потужністю, розташуванням вимикача (праворуч або ліворуч).

Рушникосушка електрична PALADII відноситься до «сухого» типу, виробляється з нержавіючої сталі. Потужність варіюється в діапазоні від 40-50 до 180 Вт, є моделі різного розміру, дизайну.


Переваги рушникосушок електричних

Електричні рушникосушки PALADII відрізняються:

 • економічним енергоспоживанням;
 • високим ступенем безпеки;
 • стильним сучасним дизайном;
 • тривалим терміном служби (гарантія 5 років).

Купити рушникосушку електричну в Україні досить легко. Можна купити сушку для рушників електричну для великих і маленьких сімей, просторих і тісних ванних кімнат, інтер'єр яких витриманий в традиційному або сучасному стилі, можна купити з терморегулятором та без нього, з поличкою та звичайною драбинкою, підібрати вузьку, високу або широку електричну рушникосушку. На офіційному сайті продукцію можна купити за ціною виробника, з доставкою по Києву та Україні. Ми допоможемо підібрати ідеальну електричну рушникосушку саме для Вас!

Популярні питання про замовлення рушникосушки електричної

🔎 відповідний розмір і форма рушникосушки електричної;

🔎 потужність, наявність терморегулятора;

🔎 сторона підключення (ліворуч / праворуч), спосіб установки;

🔎 гарантія і доставка електричної сушки для рушників.

Ціна на рушникосушку електричну Paladii: 1906 - 15759 грн

⚡️ Електрична рушникосушка драбинка: 1906 - 12331 грн;

⚡️ електро драбинка з полицею: 3895 - 8651 грн;

⚡️ електрична каскадна драбинка: 2466 - 7247 грн;

⚡️ рушникосушка електрична стійка: 3517 - 3695 грн;

✅ Так. Гарантія на електричні рушникосушки Paladii 5 років.

Є електро моделі як з терморегулятором так і без регулятора.

У терморегулятора передбачена функція автоматичного вибору потужності 💡, обігрівач працює рівно стільки, скільки потрібно для підтримки заданої температури в приміщенні. 🌡️ Детальніше про роботу терморегулятора і його характеристиках можна ознайомитись тут.

Відповідний розмір електричної рушникосушки Paladii можна вибрати в діапазоні:

📐 ширина 400 - 1200 мм, 📐 висота 500 - 1200

BACK TO TOP {/literal} END JIVOSITE CODE