Рушникосушарки від виробника

ПН-ПТ

з 9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

Електричні рушникосушарки PALADII

Антей Електро 700х500/7L

4648 грн

Антей Електро 700х500/7R

4648 грн

Антей Електро 900х500/9L

4768 грн

Антей Електро 900х500/9R

4768 грн

Важливий конструктивний елемент електричної рушникосушарки - трубчастий електронагрівач (ТЕН), який підключають до джерела живлення. До переваг цих пристроїв відноситься незалежність від систем ГВП та опалення, можливість включення при потребі, відсутність протікання, простота підключення, перенесення з місця на місце.

Що ми пропонуємо

Під брендом PALADII випускається широкий асортимент електро приладів для просушування рушників, обігріву повітря у ванній кімнаті. Вироби відрізняються дизайном, формою, способом монтажу, вартістю.

Колекція Діапазон цін, грн. Моделі Форма
Econom 1716 - 3791 Класик, Мікс, Смайл драбинка
Standart 2161 - 3895 Тріумф, Омега, Ідеал драбинка, каскадна драбинка з полицею
Premium 3895 - 79514 Талія з полицею, Антей, Естет, Грація, Естет з полицею, Грація з полицею драбинка, драбинка з полицею, каскадна драбинка, каскадна драбинка з полицею
Quattro 9755 - 20256 DOLCE, FORTE, ETERNO, ALLEGRO, TENERO драбинка, дизайн-радіатор
Напольні 2778 - 4008 Гера драбинка
Стійки 3517 - 3695 Моно, Сет стійка

Як вибрати Електросушарку

При виборі сушки для рушників потрібно звертати увагу на ряд параметрів:

 • тип, принцип роботи
 • потужність, економічність, наявність терморегулятора;
 • розміри і форму;
 • спосіб установки;
 • матеріал.

Електричні рушникосушки поділяються на «мокрі», з Теном, зануреним в рідкий теплоносій, і з сухим ТЕНом або гріє кабелем. Перші більш енергоємні, але довше тримають тепло після відключення, особливо масляні. В якості теплоносія може використовуватися:

 • антифриз, який відрізняється високою теплопровідністю, швидко нагрівається;
 • вода, яка може нагріватися до 85 °, але швидко остигає;
 • масло, яке зберігає тепло найдовше, але нагрівається всього до 70 °.

«Сухі» моделі споживають менше енергії і довше служать, а контакт з рідиною призводить до прискореного зносу Тена.

Для обігріву ванної великої площі, сушки значної кількості речей краще більш потужна модель, але потрібно враховувати, що і енергоспоживання буде вище. Якщо прилад буде використовуватися в якості обігрівача, рекомендується підбирати потужність з розрахунку 20-40 (в залежності від теплоізоляції приміщення) Вт на м3 простору ванною, тільки для сушіння досить меншої потужності. Моделі з терморегулятором економічніші, оскільки нагрів відключається при досягненні заданої температури.

Звичайна драбинка займає небагато місця, але досить містка, завдяки строго горизонтальному розташуванню перекладин і наявності стійок-обмежувачів з боків речі не зісковзують. Каскадні драбинки і моделі з полицею відрізняються більшою глибиною, підходять для просторих приміщень, забезпечують циркуляцію повітря між розвішеними речами, на полиці можна просушувати взуття, головні убори. Для стійки знайдеться місце навіть в найтіснішій ванній, але на неї не можна повісити рушники в розправленому стані. Дизайн-радіатори стильні, ефектно виглядають, прикрашають інтер'єр, але при виборі варто оцінити практичність такої моделі.

Напольні моделі простіше в установці і їх можна в будь-який момент перенести, настінні кріпляться до стіни, монтаж стаціонарний. Проводка може прокладатися відкритим способом, поверх стіни або ховатися під обробкою. Другий спосіб естетичніше і безпечніше, але вимагає трудовитрат. Також потрібно звертати увагу на розташування проводу зі штепсельної виделкою і співвідносити його з розташуванням розетки.

Дешевше вироби з чорного металу, дорожче - з кольорових (міді, латуні, алюмінію). Сушки для рушників з нержавіючої сталі відносяться до середньої цінової категорії, це найбільш універсальне рішення, стильне, сучасне, практичне. Покриття хром дорожче полімерного фарбування, але більш красиво і довговічне.

Відмінності і різновиди електричних сушарок для рушників

Електро сушитель поділяються на:

 • «Сухі» і «мокрі»;
 • з терморегулятором, механічним або електронним, і без нього;
 • настінні і підлогові;
 • типові і дизайнерські.

Розрізняються вони також розмірами, формою, кількістю секцій (біля стійок замість секцій-поперечок вішалки-ріжки), потужністю, розташуванням вимикача (праворуч або ліворуч).

Вироби PALADII відносяться до «сухого» типу, виробляються з нержавіючої сталі з хромованим покриттям. Потужність варіюється в діапазоні від 40-50 до 180 Вт, є моделі різного розміру, дизайну.

Переваги

Сушарки PALADII відрізняються:

 • економічним енергоспоживанням;
 • високим ступенем безпеки;
 • стильним сучасним дизайном;
 • тривалим терміном служби (гарантія 5 років).

Можна купити моделі для великих і маленьких сімей, просторих і тісних ванних кімнат, інтер'єр яких витриманий в традиційному або сучасному стилі. На офіційному сайті продукцію можна замовити за ціною виробника, з доставкою по Києву та Україні.

BACK TO TOP