
Щоб підключити рушникосушарку, треба знати, як її правильно встановити. А це припускає наявність деякого досвіду в монтажній справі, а не тільки знань в сантехніці.
Кріплення прушникосушарки на стіну, робиться шляхом установки на ній кріплення, що як правило, йде в комплекті. Для цього знадобиться:
- електродрель з перфоратром;
- свердло по каменю;
- олівець, лінійка, глибиномір;
- пластиковий дюбель, саморізы.
Виміри, місця для кріплення, необхідно виконати при підключеній до стояку рушникосушарці, потім її можна зняти.
Олівцем відмічають місце свердління і перфоратором роблять отвір, в який вставляють дюбель і пригвинчують кронштейн рушникосушарки саморізом.
При монтажі на гіпсокартонній стіні кріплення повинне входити в металевий профіль, на якому тримається лист, тут перфоратор не знадобиться, достатньо шуруповерту або викрутки.
Для цегляної стіни дуже важливо не потрапити на край цеглини, що викличе скол, а свердло зіпсує значний участок штукатурки.
Кріплення до бетонної стіни найбільш надійне, проте слід мати досить потужне свердло з побідитовою напайкою, і не перестаратися із зусиллям, оскільки перегородки з бетону також можуть бути досить тонкими.
Свердління здійснюється періодичними натисненнями і перевіркою глибини отвору, при достатності якої монтується кріплення.
Як кріпити рушникосушарку до плитки
Рекомендується свердлити отвори виключно в міжплитковому шві, проте якщо по габаритах це зробити неможливо, тоді слід запастися терпінням, щоб не зашкодити обстановці.
Плитка досить крихкий матеріал, тому завжди слід утримуватися від свердління менш ніж за п'ятнадцять міліметрів від краю, інакше з'являється велика вірогідність сколу.
Для свердління плитки краще всього придбати свердло з діамантовим напиленням, саме воно призначене для різання таких крихких матеріалів, як плитка і скло.
Якщо такого свердла немає, можна обійтися і звичайним, проте слід пам'ятати, що сама плитка свердлиться строго без перфоратора, інакше отримаєте скол.