Рушникосушарки від виробника

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Пн. - Пт.

9.00-18.00

Рушникосушарки від виробника

Кошик

РІЗНОВИДИ РУШНИКОСУШАРОК

08.12.2018
РІЗНОВИДИ РУШНИКОСУШАРОК

Рушникосушарка – це побутовий предмет, який необхідний в кожному домі. Він може не лише виконувати свої прямі "обов'язки" - сушити рушники, але й служити радіатором для кімнати, в якій розміщений. В основному - для ванної кімнати. В нашому каталозі представлений великий вибір рушникосушарок ТМ PALADII® . І, перед покупкою будь-якої з них, рекомендуємо ознайомитись з основними видами цього побутового предмету, так як правильний вибір дуже важливо зробити ще на етапі покупки.

ВОДЯНА ЧИ ЕЛЕКТРИЧНА?

Рушникосушарка в традиційному уявленні - це звичайний «змійовик», по якому проходить гаряча вода і на який вішають рушники.Такий змійовик - це звичайна найпростіша водяна рушникосушарка.

Рушникосушарки ТМ PALADII® бувають різних серій: дизайнерські, преміум, стандарт, економ класу ... . Мають великий модельний ряд, різні розміри і типи підключення; версії зі зручними поличками для рушників та інших речей. Вибрати можна як недорогу модель, так і предмет з дорогої дизайнерської серії.

МАТЕРІАЛ

Нержавіюча сталь є, мабуть, найнадійнішим рішенням: матеріал міцний і твердий, не боїться іржі і механічних домішок у воді, має гарний вигляд. Ми використовуємо для виготовлення рушникосушарок якісну сертифіковану нержавіючу сталь світових виробників марки AISI 304. Ця сталь стійка до агресивних дій техногенного або природного характеру та екологічна.  Читати докладніше ...


МАКСИМАЛЬНИЙ РОБОЧИЙ ТИСК

У кожному місті, районі, будинку система водопостачання працює зі своїм тиском, яке залежить і від водонапірного обладнання, і від налаштування різних клапанів, і від кількості користувачів, і від поверховості будинку. Зазвичай тиск в трубах становить до 5-6 атм, але нерідко (при випробуваннях системи або вночі, при невеликій кількості споживачів) може досягати 6-7 атм. Тому мало не обов'язковим рівнем тиску, під який розраховують рушникосушарку, є відмітка мінімум 7,5 атм.

Всі наші моделі з легкістю перевершують цю позначку і розраховані під тиск 15 атм, так як проходять перевірку під тиском 24 атм. Це той випадок, коли є актуальним правило «чим більше - тим краще».

Електричні рушникосушарки по своїй суті фактично є електричними обігрівачами, оформленими у вигляді рушникосушарок. Вони можуть працювати скрізь, де є розетка, Також електричні рушникосушарки не бояться перепадів тиску, агресивної води і іржі. Це і є їх плюсами.

ПРОЦЕС ВИРОБЛЕННЯ ТЕПЛА

Якщо електрична рушникосушарка споживає певну кількість енергії і гріється до певної встановленої температури, то водяна рушникосушарка гріється тільки за рахунок теплої води в магістралі. І нехай більшість подібних пристроїв розрахована на роботу з температурами до 100 градусів, але в реальності температура гарячої води в системі міського водопостачання рідко перевищує 80 градусів, і цілком може становити лише 60-70 градусів. Ось і виходить, що електрична рушникосушарка, яка розрахована на 70 градусів, може виявитися тепліше свого водяного аналога, розрахованого під роботу до 100 градусів, але підключеного до ледь теплої води.

ТРОХИ ПРО ТЕПЛОВУ ПОТУЖНІСТЬ

Важлива характеристика будь-якої рушникосушарки - це теплова потужність. По суті - це кількість тепла, яку віддає рушникосушарка за одиницю часу. Тепло вимірюється в калоріях / год (ккал, Мкал, Гкал) або ватах / год (Вт, кВт, МВт), коефіцієнт перекладу дорівнює 1,163.

Водяна рушникосушарка віддає тепло за рахунок води, тому в розрахунку її теплової потужності треба враховувати різницю в температурі води на вході і на виході, коефіцієнт теплопровідності труб, з яких він виготовлений, площа поверхні нагрівання і т.д.

Електрична рушникосушарка в розрахунку простіша: потрібно помножити споживану потужність на коефіцієнт втрат і теплопередачі матеріалу, з якого виготовлено пристрій.

Згідно з документом "Основні положення дерна мати теплову потужність на рівні 140-150 Вт / кв.м. (площа ванної кімнати) або близько 55 Вт / куб.м. (обсяг ванної кімнати).

Тому, наприклад, для ванної кімнати площею 5 кв.м. з висотою стелі 2,6-2,7 м потрібна рушникосушарка з тепловою потужністю 700-750 Вт. Але цей розрахунок проведено з точки зору обігріву ванної кімнати. А для просушування рушників досить рушникосушарки з меншою в 3-5 рази тепловою потужністю, але і з помітно меншими габаритами. Саме тому найбільш популярні компактні рушникосушарки потужністю 100-500 Вт. Хоча в продажу є і моделі з потужністю близько 1 000 Вт і більше.

Ясно, що чим потужніша рушникосушарка - тим більші його її габарити і її вага. Тому при виборі подібного пристрою не захоплюйтеся потужністю наосліп, а попередньо виміряйте доступне місце і підбирайте виріб під свої розміри.

ВАГА

Велику, важку рушникосушарку слід вішати на капітальну стіну і за допомогою хорошого кріплення.

КОЛІР

Найбільшу популярність придбали рушникосушарки в традиційному хромовому кольорі. За бажанням покупця ми можемо зробити фарбування рушникосушарки в золотий, чорний, білий або інші кольори.

КОМБІНОВАНІ МОДЕЛІ

Новий тип рушникосушарок, який набуває популярності - комбіновані рушникосушарки, що працюють від декількох джерел подачі енергії: канал гарячої води + канал опалення; канал подачі гарячої води + електронагрівач, тощо. Це рішення для вузької області завдання, коли періодично зникає один з джерел тепла - але, можливо, хтось шукає саме таке рішення.

Комбінована рушникосушарка ТМ PALADII® - це водяна рушникосушарка, яка підключається до системи централізованого опалення або гарячого водопостачання, при цьому в конструкцію рушникосушарки вноситься додатковий елемент - електричний ТЕН (трубчастий електронагрівач), який монтується за допомогою додаткових фітингів, тим самим об'єднуючи в собі кращі якості водяної та електричної рушникосушарки. Комбіновані рушникосушки можуть заправлятися теплоносієм (дистильована вода або рідина для систем опалення) і виконувати функції електричної рушникосушарки.


Комбінована рушникосушарка ТМ PALADII® за відсутності опалення або гарячої води може виконувати функції опалювального радіатора, обігріваючи ванну кімнату, а також підтримуючи задану вологість і запобігаючи появі цвілі.


BACK TO TOP